3.místo - PEPA TEAM
4.místo - JABLÍČKA CHOMUTOV

Nejlepší střelec turnaje - František Tůma /Azzurra Obrnice/ - 10 branek
Nejlepší brankář turnaje - Michal Bílek /Saldo

V sobotu se za krásného počasí na perfektně připraveném hřišti FK Dobroměřice odehrál VII. Ročník oblíbeného Gama Cupu, turnaje v malé kopané. Vítězem maratónu dlouhého devět a půl hodiny se stal celek SK Kladno 92.
Do turnaje se přihlásilo celkem 43 týmů, v nichž bylo 356 hráčů. Rozlosování proběhlo už ve čtvrtek, potéjiž bylo známo nasazení do skupin. V sobotu od 8 hodin probíhaly prezentace jednotlivých týmů a v 9 hodin začaly zápasy základních skupin.
V osmi základních skupinách proběhlo od 9 do 14:30 celkem 95 zápasů, hraných na 1 x 12 minut, které určily 32 týmů postupujících do vyřazovací části turnaje.
Ta začala po čtvrthodinové přestávcev 15:10 h.Kdo prohrál, v turnaji skončil. I proto bylo u týmů vidět velké nasazení a u hráč se objevovaly i některé emoce.
Krátce před pátou hodinou již bylo jasné, které čtyři týmy si mezi sebou rozdělí vecné a finanční prémie turnaje. Od 17 hodin nastoupily proti sobě v semifinálových zápasechdva zástupci Lounska: Pepe team a Saldo. Právě Saldo se po vítěztví 3:0 probojovalo do finále turnaje.
Druhé semifinále pak obstaraly týmy Jablíčka Chomutov a SK Kladno92, v němž byli úspějšnější hráči Kladna po vítěztví taktéž 3:0.
Semifinálové zápasy(zápas o třetí místo i finálový zápas) se již hrál na 2 x 10 minut a protože již šlo všechno, řídili zápasy vždy dva rozhodčí.

Prakticky ihned po skončení semifinálových bojů nastoulili proti sobě v 17.30 oba poražení semifinalisté, aby se utkali o konečné třetí místo v turnaji. Vyhrál Pepa team výsledkem 3:1.

V 18 hodin byl proveden výkop posledního 127 zápasuturnaje, který rozhodl o celkovém vítězi. Tím se po výsledku 1:0 stal tým SK Kladno 92.
Utkání řídilo osm certifikovaných rozhodčích (Petráček,Došek,Topinka,Černý,Růžička,Bechyňský, Kutil,Staněk).
Ceny předávali starostka obce Iva Mazánková a ředitel turnaje Gama Cup 204, Ing. David Hotový.